ارتودنسی غرب تهران

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
کاهش بیماری*های لثه و دندان با درمان به*موقع ارتودنسی

سهل*انگاری و به عقب انداختن درمان ارتودنسی می*تواند عوارض جبران*ناپذیری را در ناحیه دهان و دندان ایجاد کند. محیط دهان مکان مناسبی برای رشد انواع میکروب و باکتری*ها می*باشد چراکه شیارهای بین دندان*ها محیط ایده آلی برای رشد باکتری*ها و درنتیجه پوسیدگی دندان*ها می*باشد. اگر فردی از دندان*های نامرتب برخوردار باشد این فرصت مناسبی خواهد بود که باکتری و آلودگی*های بیشتری در این شیارها ایجاد شود و فرد بعد از مدتی دچار ناراحتی های دندان ازجمله پوسیدگی و از دست دادن آن*ها خواهد شد.

برای جبران و درمان دندان های پوسیده باید هزینه های گزافی را پرداخت نماید و در برخی شرایط شاید درمان چاره ساز نباشد و مجبور به از دست دادن دندان هایش شود که در این صورت هزینه درمان پوسیدگی با قیمت ارتودنسی مناسب تر بوده است. نامرتب بودن دندان ها و عدم درمان به*موقع ارتودنسی در سلامتی لثه ها نیز تأثیرگذار است. دندان ها اگر در جای خود قرار نگیرند به لثه*ها فشار آورده و باعث بروز خونریزی و انواع بیماری*های لثه خواهند شد. پس توصیه متخصصین به این گونه از افراد این است که درمان ارتودنسی را به عقب نینداخته و هرچه زودتر برای بهبود وضعیت دندان*هایشان اقدام کنند.

کاهش بیماری در بدن با درمان به موقع ارتودنسی

افرادی که دچار ناهنجاری*هایی در دندان و همچنین ترتیب قرارگیری آن*ها هستند، اغلب دچار سردردهای سختی می*شوند. جالب است بدانید که در کنار معقوله زیبایی ارتودنسی، این درمان می*تواند از بروز بیماری*های دیگر در افراد جلوگیری نماید. زمانی که دندان*ها در جای خود قرار نگرفته باشند در نحوه خوردن و جویدن غذا اختلالاتی ایجاد می*شود که نتیجه آن مشکلاتی در سیستم گوارش بدن است. اگر دندان*ها در جای خود قرار نگرفته باشند افراد بیشتر دچار سردرد و همچنین دردهای دیگر در صورت مانند درد فک خواهند شد. درمان به*موقع ارتودنسی این مشکل را برطرف می*کند.

با عدم درمان به*موقع ارتودنسی لثه*ها دچار خونریزی*های شدید شده و درنهایت فرد ممکن است دچار ناراحتی*های قلبی نیز بشود. ایجاد اختلال در لثه می*تواند به*سلامتی قلب شما لطمه وارد نماید و شاید فرد دچار سکته*های قلبی نیز گردد. افراد باید این موارد را جدی گرفته و به*هیچ*عنوان درمان ارتودنسی را عقب نیندازند به*خصوص کسانی که از دندان*ها بسیار کج که تحت عنوان مال اکلوژن در بین متخصصین شناخته می*شود، برخوردارند.
برای اطلاع از هزینه ارتودنسی می توانید با یکی از مطب های ارتودنسی در غرب تهران و یا ارتودنسی در شمال تهران تماس حاصل فرمایید
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 14:19
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها