تفاوت خمیر فیمو با خمیرگل چینی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  در اینترنت و سایت های مختلف بسیار مشاهده شده و می شود که افرادی خمیر گل چینی را به اسم خمیر فیمو اموزش داده و در اقل اوقات گل چینی را به اسم فیمو به فروش رسانده کسب درامد میکنند( haaa ).در صورتی که خمیر فیمو و گل چینی جز در زمینه ساخت لوازم دلخواهِ خمیری سنخیت و شباهتی به هم ندارند( 81 ).

  40 تعریفی از خمیر فیمو:
  فیمو نام یکی از برند های خمیر پلیمر است که توسط کارخانه استدلر(Steadtler)کشور المان تولید میشود.ساخت ان در داخل ایران بسیار سخت و نایاب میباشد.

  40 چند تفاوت بارزِ این دو خمیر:
  1:فیمو به هیچ عنوان قابل پخت در منزل نیس.در حالی که خمیر گل چینی به راحتی با چند روش ساده قابل دسترسی در منزل میباشد.

  2: خمیر فیمو برای قابل استفاده شدن باید در فر برقی پخته شود.اما خمیر گل چینی هوا خشک است که در مجاورت هوا و بسته به حجم وسیله ی ساخته شده در چند دقیقه یا ساعت خشک میشود.

  3:خمیر فیمو بعد از پخت بسیار سبک،قابل شستشو،نشکن و انعطاف پذیر میباشد.ولی خمیر فیمو سنگینی ان نسب به حجم کار زیاد است،حتی بعد از اسپری کردن فیکساتور قابل شستشو نیست،به راحتی میشکند و انعطاف ندارد.

  4:با توجه به هوا خشک نبودن خمیر فیمو،امکان فرم دهی بیشتر روی خمیر به سازنده میدهد،این در صورتی است که خمیر گل چینی زود خشک میشود و و امکان مانور بیشتر روی کار را وجود ندارد.

  5:کیفیت خمیر فیمو بالا بوده و شفافیت ان قبل و بعد از پخت نسبت به خمیرگل چینی زیاد است.

   92 "قابلیت دسترسی به خمیر فیمو در داخل کشور ممکن نیست،مگر به دست واسطه از کشور المان و خارج از نمایندگی استدلر داخل ایران" 92
  نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت: 8:43
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123